Grupy oczywiście maksymalnie 4-osobowe, zajęcia z native-speakerami, wszystkie poziomy zaawansowania i kameralna atmosfera – zapraszamy na semestr zimowy, zapisy wciąż trwają!

 

Harmonogram zajęć – WOLNE MIEJSCA W GRUPACH na semestr zimowy!

 

Nowa grupa początkująca – dni i godziny do ustalenia

Pn – śr – godz. 20.00 – A0/A1

Wt – czw – godz. 17.00 – A0/A1

Pn – śr – godz. 17.00 – A1

Wt – czw – godz. 18.30 – A1

Wt – godz. 17.00 – FONETYKA(koszt 2-miesięczny – 200 zł)

Wt – godz. 18.40 – C1

 

Zajęcia raz w tygodniu zależą od ilości chętnych na dany poziom, dlatego prosimy o maile z informacją o poziomie oraz dniach i godzinach w jakich możecie chodzić na zajęcia.

 

Wszystkich zainteresowanych zajęciami indywidualnymi prosimy o kontakt na adres: szkolalereve@gmail.com.
Cena za godzinę zegarową to tylko 50 zł!

 

Zajęcia będą się odbywać 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny zegarowej. Cena za kurs semestralny(64 godziny lekcyjne) to 790 zł przy płatności jednorazowej lub 3 raty po 290 zł. Wszystkie materiały dydaktyczne zawarte są w cenie kursu!

Zajęcia będą prowadzone przez lektora polskiego w przypadku grup całkowicie początkujących, a w przypadku grup na poziomie A2 oraz bardziej zaawansowanych, przez native-speakera. Grupy są oczywiście maksymalnie 4-osobowe!

Oprócz kursu standardowego, zapraszamy również na zajęcia dodatkowe, takie jak fonetyka, zajęcia teatralne czy wieczory filmowe.

 

Nowa promocja!

W przypadku gdy sami zbierzecie całą grupę 4-osobową na tym samym poziomie i ustalicie między sobą dni i godziny zajęć, każdy z Was otrzyma 25% zniżki!

 

Zajęcia będą się odbywać na ulicy Wierzbowej 15/94(więcej informacji w zakładce kontakt) .

 

Jeżeli chcecie zapisać się na semestr zimowy, napiszcie jaki poziom Was interesuje, a także w jakie dni i w jakich przedziałach godzinowych moglibyście uczęszczać na zajęcia, a my na pewno znajdziemy dla Was odpowiednią grupę!

Piszcie na adres: szkolalereve@gmail.com, a w przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 725033261

Serdecznie zapraszamy!

 

To Top