Trwają zapisy na kurs sierpniowy i wrześniowy, wciąż mamy miejsca na wszystkich poziomach!

 
Grupy będą na każdym poziomie zaawansowania, od grup całkowicie początkujących, do poziomu C1. Zajęcia będą prowadzone przez lektora polskiego w przypadku grup początkujących, a w przypadku grup na poziomie A2 oraz bardziej zaawansowanych, przez native-speakera. Grupy są oczywiście maksymalnie 4-osobowe!
 
Kursy wakacyjne trwają przez 3 miesiące (lipiec, sierpień i wrzesień) i możecie zapisać się na zajęcia na 1, 2 lub 3 miesiące, dowolnie je ze sobą łącząc. To znaczy, że jeżeli zaczniecie kurs w lipcu, a w sierpniu wyjeżdżacie, to będziecie mogli spokojnie dołączyć we wrześniu do grupy, która będzie na tym samym poziomie. Zajęcia odbywają się 2 lub 3 razy w tygodniu i trwają zawsze po 1,5 godziny. Informacje na temat wszystkich możliwości i cennik znajdziecie w zakładce Kursy/Cennik.
 

Promocja
Jeśli chcecie uczyć się francuskiego w gronie znajomych we Wrocławiu i macie gotową 4 – osobową grupę na takim samym poziomie, już na starcie każdy z Was otrzyma 25 % zniżki od ceny podstawowej kursu w Le Reve!

 
Dla dzieci:
Podczas kursów wakacyjnych w Le Reve prowadzimy zajęcia z francuskiego dla najmłodszych, które odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają po 45 lub po 60 minut, w zależności od wieku uczestników.
W celu zapoznania się z cennikiem i terminami zajęć, prosimy o maila na adres: szkolalereve@gmail.com . W wiadomości, prosimy o podanie wieku dzieci, ich poziomu zaawansowania oraz dostępnych dni i godzin.
 

Jeżeli chcecie zapisać się na kurs języka francuskiego w Le Reve, napiszcie jaki poziom Was interesuje, a także w jakie dni i w jakich przedziałach godzinowych będziecie mogli uczęszczać na zajęcia, a my na pewno znajdziemy dla Was odpowiednią grupę! Piszcie na adres: szkolalereve@gmail.com, a w przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 725 033 261!

To Top