Zapisy na semestr zimowy trwają!

 

Od nowego semestru zapraszamy uczniów w każdym wieku!
Otwieramy nowe grupy: poranne dla seniorów, wczesno-popołudniowe dla dzieci oraz licealistów przygotowujących się do matury :)
Standardowo mamy oczywiście grupy dla dorosłych oraz dla studentów!
 

Dla dorosłych:
Zajęcia języka francuskiego w krakowskiej szkole Le Reve będą się odbywać 1, 2 lub 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny zegarowej. Informacje na temat opłat za kurs znajdziecie w zakładce Kursy/Cennik. Grupy będą na każdym poziomie zaawansowania, od grup całkowicie początkujących, do poziomu C1. Zajęcia będą prowadzone przez lektora polskiego w przypadku grup początkujących, a w przypadku grup na poziomie A2 oraz bardziej zaawansowanych, przez native-speakera. Grupy są oczywiście maksymalnie 4-osobowe!
 

Dla dzieci:
Podczas kursów semestralnych w Le Reve prowadzimy zajęcia z francuskiego dla najmłodszych, które odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają po 45 lub po 60 minut, w zależności od wieku uczestników.
W celu zapoznania się z cennikiem i terminami zajęć, prosimy o maila na adres: lereve.krakow@gmail.com . W wiadomości, prosimy o podanie wieku dzieci, ich poziomu zaawansowania oraz dostępnych dni i godzin.
 

Promocja
Jeśli chcecie uczyć się francuskiego w gronie znajomych w Krakowie i macie gotową 4 – osobową grupę na takim samym poziomie, już na starcie każdy z Was otrzyma 25 % zniżki od ceny podstawowej kursu w Le Reve!
 

Jeżeli chcecie zapisać się na kurs języka francuskiego w Le Reve, napiszcie jaki poziom Was interesuje, a także w jakie dni i w jakich przedziałach godzinowych będziecie mogli uczęszczać na zajęcia, a my na pewno znajdziemy dla Was odpowiednią grupę! Piszcie na adres: szkolalereve@gmail.com, a w przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 725 033 261!

To Top