Radek
,,Pierwszym, co przychodzi na myśl odnośnie szkoły Le Reve to mili i zasobni w wiedzę lektorzy. Ci, z którymi się zetknąłem, władają językiem francuskim w stopniu bardzo zaawansowanym. Nic w tym jednak dziwnego – jeden z nauczających mnie lektorów jest rodowitym Francuzem, druga lektorka jest absolwentką filologii romańskiej. Drugim pozytywem jest tempo realizacji materiału. Każda lekcja to nowy zasób przydatnego słownictwa. Niska cena zajęć i dogodna lokalizacja to kolejne cechy, które warto podkreślić. Ogólnie rzecz biorąc, szkoła Le Reve jest warta polecenia.
Karolina
,,W Le Reve panuje niespotykana atmosfera i niekonwencjonalne metody nauczania. Zauważyłam szybkie postępy w wymowie i zasobie słownictwa.”
Ola
,,Jest kładziony nacisk na mówienie. Na każdych zajęciach układamy dialogi, co poprawia nasze umiejętności językowe. Nauce sprzyjają małe grupy i fantastyczni nauczyciele.”
Maciek Z
,,Chodzę do Le Reve od wakacji tego roku. Po 3 miesiącach nauki mogę się już dogadać z francuzami. Jestem naprawdę zadowolony bo dzięki tak małej grupie widzę efekty dosłownie z lekcji na lekcję.
Kamila Żurawińska
,,Zaczęłam uczyć się francuskiego w szkole Le reve w lipcu od podstaw, na „intensywnym kursie wakacyjnym” Bez zastanowienia postanowiłam kontynuować naukę dalej. Co najbardziej chwalę w tej szkole? to lektorzy i atmosfera. :) Uczy mnie Simon i Marta, oboje mają dużo potrzebnej cierpliwości do opornych na wiedzę uczniów ;) Grupy są małe więc szybko można poznać fajnych ludzi. Jestem już po kilku miesiącach nauki i mam pewność, że jak wyjadę do Francji na ferie zimowe nie będę błądzić po ulicach Paryża. W trakcie nauki nabrałam w sobie dużo odwagi do mówienia w tym języku. Polecam wszystkim jeszcze niezdecydowanym na naukę w tej szkole.
Karol Graczyk
,,Jestem studiującym klarnecistą, który chciałby wyjechać na wymianę do Francji. Dzięki takiej szkole w krótkim czasie mogę zrealizować ten plan. Lektorzy prowadzą zajęcia w sposób bardzo urozmaicony i ciekawy dla ucznia.
Katarzyna Kaczmarek
,,Bardzo ciekawe zajęcia. Dużo przydatnych materiałów i zagadnień. Lektorzy omawiają treści na zajęciach bardzo szczegółowo. Wiele bogatych merytorycznie zagadnień.”
Daniela
,,Po zakończeniu semestru, śmiem twierdzić, iż szkoła Le Reve jest szkołą, którą mogłabym polecić, a nawet – szczególnie zachęcić :) Jestem pod wrażeniem, także polecam gorąco wszystkim, którzy mają marzenia zaczerpnąć rąbka języka francuskiego!”
To Top