Francuski – Gdańsk uczy się niezależnie od wieku

Kurs francuskiego to coś, na co nigdy nie jest za późno. Ani za wcześnie! Dlatego warto zastanowić się nad kursem dla przedszkolaka, ale także, gdy jesteśmy w jesieni wieku. Francuski jest dla dzieci szansą na lepszy start w dorosłość, świetną zabawą i niezapomnianą przygodą. Dla seniorów francuski może stać się spełnieniem marzeń odłożonych dawno temu na półkę, gdzieś głęboko w szafie z pomysłami na siebie. Nasze kursy są dla wszystkich! Jeśli twoje miasto to Gdańsk – czekamy na Ciebie!

Kurs francuskiego to świetna zabawa

Francuski może być frajdą. Nic nie przynosi takich efektów w pracy z najmłodszymi, jak nauka poprzez zabawę. I my o tym wiemy. Dostosowując kurs francuskiego do predyspozycji najmłodszych kursantów, osiągamy świetne wyniki. Śpiew, malowanie, a nawet kosztowanie francuskich smakołyków – to wszystko składa się na naukę i zabawę w język francuski. Nasza oferta (http://www.lereve.pl/oferta-dla-dzieci/) – kurs francuskiego dla najmłodszych dzieci w mieście Gdańsk - uwzględnia indywidualne potrzeby i możliwości maluchów. Starsze dzieci pracują z podręcznikiem, co nie przeszkadza, by i w tym przypadku traktować kurs francuskiego, jak świetną zabawę. Gdańsk uczy się zatem francuskiego od najmłodszych lat i z wielką frajdą.

Francuski spełnieniem zakurzonych marzeń? Czemu nie?

Kurs francuskiego w mieście Gdańsk może stać się powrotem do niezrealizowanych w przeszłości marzeń. Może stać się formą rozwoju lub pomysłem na siebie i swój wolny czas. Francuski jest językiem piękna, sztuki i literatury. Może właśnie teraz, gdy osiągnąłeś wiek dojrzały i gdy w końcu dysponujesz wolnym czasem, kurs francuskiego pozwoli abyś czytał swoich ulubionych, francuskich pisarzy w ich rodzimym języku? Lub oglądał ulubione francuskie filmy bez pomocy lektora? Nasze kursy to także wspólne oglądanie francuskojęzycznych filmów oraz czytanie francuskiej prasy w oryginalnym języku (http://www.lereve.pl/zajecia/). Kurs francuskiego w Twoim mieście Gdańsk to frajda nie tylko dla najmłodszych.

Kurs francuskiego szyty na miarę

Francuski i jego nauka budzą obawy? Niepotrzebnie! Jeśli np. tempo pracy grupy dorosłych jest zbyt szybkie lub cokolwiek budzi Twój niepokój bądź wątpliwości, możesz wybrać grupę 50+, stworzoną, także w mieście Gdańsk, specjalnie dla osób, które wolą, aby materiał realizowany był wolniej i aby pozostawało sporo czasu na przyswojenie materiału. Jeśli natomiast wolisz pracować indywidualnie, takie rozwiązanie także jest możliwe. Najważniejsze by uczyć się i dobrze bawić – niezależnie od wieku!

To Top